2011-11-27 I NIEDZIELA ADWENTU

OGŁOSZENIA NA I NIEDZIELĘ ADWENTU
27 listopada 2011 roku

– W poniedziałek na godzinę 1900 zapraszamy młodzież licealną i starszą ma kolejne spotkanie biblijno-modlitewne.

– W nadchodzącym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź rano w czasie mszy św. a wieczorem od godziny 1700. Odwiedzimy również naszych chorych.

– W sobotę na godzinę 1000 zapraszamy kandydatów na ministrantów. Jak zwykle w pierwszą sobotę miesiąca po mszy św. nabożeństwo pierwszosobotnie a po nim spotkanie formacyjne.

– W przyszła niedzielę młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy na Mszę św. na godzinę 1230 a po niej na spotkanie formacyjne.

– Rodzice chłopców przygotowujących się do I komunii św. ze Szkoły Podst. nr 112 podjęli decyzję o szyciu strojów w tej samej firmie, co pozostałe dzieci idące do komunii w par. św. Michała Archanioła. Szczegółowe informacje zostaną przekazane dzieciom za pośrednictwem szkoły. Prosimy o sprawdzenie tej informacji w zeszytach do korespondencji.

– Od jutra zaczynamy Msze św. Roratnie codzienne o godzinie 645. Bardzo serdecznie na nie zapraszamy. Każde dziecko, które przyjdzie na Roraty otrzyma lampion oraz planszę dotyczącą życia bł. Jana Pawła II. Bezpośredni po Roratach, tych którzy będą szli do szkoły bądź do pracy zapraszamy na gorące kakao i coś słodkiego.

– Parafia św. Mateusza organizuje konkurs na najpiękniejszą szopkę Bożonarodzeniową wykonaną w dowolnej, przestrzennej technice plastycznej (nie chodzi o obrazki, prace można wykonać z tekturowych pudełek, listewek, i innych ogólnodostępnych materiałów).

Regulamin konkursu:

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponad gimnazjalnych.
Prace można składać w kościele w każdy dzień tygodnia po mszy świętej do 11. grudnia
Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 18 grudnia.
Każdy uczestnik konkursu może złożyć tylko  jedną pracę.
Każda praca winna być podpisana w celu prawidłowej identyfikacji, tzn.

•    Imię  i nazwisko
•    Wiek
•    Szkoła
•    Numer telefonu

Format prac nie może przekraczać wymiarów 50cm na 70cm na 50cm.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.