2011-12-04 II NIEDZIELA ADWENTU

OGŁOSZENIA
NA II NIEDZIELĘ ADWENTU
04 grudnia 2011 roku

    W poniedziałek na godzinę 1900 zapraszamy młodzież licealną i starszą na kolejne spotkanie biblijno-modlitewne.

    W czwartek 8 grudnia będziemy obchodzić uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. wg porządku dnia powszedniego. Dodatkowo kaplica będzie otwarta na „Godzinę łaski” czyli od godziny 1200 do 1300. Serdecznie zapraszamy na modlitwę zanoszoną za pośrednictwem i w towarzystwie Niepokalanej. Po wieczornej Mszy św. zainaugurujemy nowennę do św. Gabriela, którą będziemy regularnie kontynuować we wszystkie czwartki roku. Tego dnia nie będziemy chodzić po kolędzie.

    W przyszłą niedzielę dzieci przygotowujące się do I Komunii św. oraz ich rodziców serdecznie zapraszamy na dodatkową mszę o godzinie 1600. Zmiana jest podyktowana warunkami logistycznymi. Prosimy o przekazanie tej informacji znajomym.

    Także od przyszłej niedzieli zaczniemy nasze rekolekcyjne przygotowanie do świąt Bożego narodzenia.

    W nadchodzącym tygodniu, we wtorek przypada wspomnienie św. Mikołaja, o którym dzisiaj częściej się mówi w kontekście komercyjnym. Dlatego Terenowe Kolo Przymierza Rodzin wraz z dziećmi naszej Parafii przygotowało komiksową historię autentycznej postaci św. Mikołaja, zmarłego w Połowie czwartego wieku na terenie dzisiejszej Turcji. Komiks znajduje się w gablocie na zewnątrz.

    Protestancka wspólnota Społeczność Chrześcijańska Północ we współpracy z Zarządem naszej Dzielnicy o Ośrodkiem Pomocy Społecznej organizują akcję Zaradny Mikołaj, polegającą na zbiórce trwałych artykułów spożywczych, higienicznych i papierniczych. Szczegóły znajdują się na plakacie w gablotach. Artykuły można składać do przyszłej niedzieli, 11 grudnia, w naszym domu parafialnym.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.