2011-12-11 III NIEDZIELA ADWENTU

OGŁOSZENIA
NA III NIEDZIELĘ ADWENTU
11 grudnia 2011 roku

Naszą wizytę duszpasterską zawieszamy do świąt Bożego Narodzenia włącznie. Bardzo serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy z wielką życzliwością przyjęli nas w swoich domach.

Rekolekcje adwentowe w poniedziałek i wtorek będą wg następującego porządku: 645 roraty, 1000 i 1800 Msze św. z nauką a po mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 2000.

W piątek zapraszamy na adwentowy dzień pojednania. Od godz. 1500 do 2000 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu (z przerwą na wieczorną Mszę). O 1500 Koronka do Miłosierdzia Bożego. W ciągu tego czasu, będzie bez przerwy możliwość przystąpienia do spowiedzi, zapraszamy!

Dziś o godzinie 1600 Msza św. a po niej spotkanie dla dzieci I-komunijnych i ich rodziców. 

W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy kandydatów na ministrantów na spotkanie przygotowujące bezpośrednio do obrzędu obłóczyn.

W sobotę 17 grudnia o godz. 1100 w katedrze św. Floriana, odbędzie się uroczysta Msza św. z okazji 60-lecia święceń kapłańskich bp. Seniora Kazimierza Romaniuka.

Poświęcone opłatki dostępne są w kaplicy a przy jej wejściu rozprowadzane są świece Caritas.

Również przy wejściu do kaplicy rozprowadzane są przedmioty wykonane przez kobiety i ich dzieci z domu samotnej matki na Białołęce.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.