2011-12-18 IV NIEDZIELA ADWENTU

OGŁOSZENIA 

NA IV NIEDZIELĘ ADWENTU

18 grudnia 2011 roku

W najbliższą środę po mszy św. wieczornej będzie adoracja Najświętszego Sakramentu dla młodzieży i możliwość spowiedzi. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich młodych ludzi.

W czwartek po mszy św. wieczornej, w naszej kaplicy, będziemy przygotowywać szopkę i ubierać choinki.

W piątek przed południem odwiedzimy chorych udzielając im sakramentu pojednania i komunii. Prosimy o zgłaszanie tych osób w zakrystii.

Podobnie jak w ubiegłych latach w wigilię wieczorem odprawimy dwie Msze św.: o 2100 dla osób starszych, chorych i dzieci oraz o 2400 dla wszystkich. W obydwa dni świąteczne Msze św. wg porządku niedzielnego.

W kaplicy dostępne są poświęcone opłatki oraz rozprowadzane są świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Bardzo serdecznie prosimy o wsparcie inicjatyw na rzecz dzieci poprzez kupno tych świec.

Dzieci z naszej scholi samodzielnie wykonały ozdoby choinkowe i dzisiaj je rozprowadzają. Dochód z tej akcji będzie przeznaczony na wiosenny wyjazd scholi – nasze ofiary mogą być wyrazem podziękowania za ich systematyczną pracę i zaangażowanie w liturgię.

W kościele znajduje się wystawa szopek wykonanych przez młodzież i dzieci naszej parafii. Oprócz nagród przyznanych przez jury zapraszamy do wzięcia udziału w przyznaniu tzw. nagrody publiczności. Jedyną drogą oddawania głosu jest możliwość wysłania e-mail’a na adres: konkurs@pasjonisci.org.pl. W tytule należy wpisać numer wybranej przez siebie szopki. Nie należy nic wpisywać w treść wiadomości – tylko numer w tytule. Z jednego adresu można wysłać tylko jedną wiadomość! Szopki pozostaną w naszej kaplicy tylko do czwartku – potem w tym miejscu stanie jedna większa…

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.