2011_11_20 UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA

OGŁOSZENIA
NA UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA
20 listopada 2011 roku

– O. Daniel wraz z uczniami z gimnazjum nr 164 przygotowuje zawody sprawnościowe dla naszych ministrantów. Odbędą się one w najbliższą sobotę tj. 26 listopada o godz. 1300 Już teraz zapraszamy, przede wszystkim ministrantów.  Informacje są umieszczone w gablocie.
– Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc na zimowisko  do Wisły. Wyjazd odbędzie się 16 stycznia powrót 23. Zaproszenie skierowane jest do starszych dzieci ze szkoły podstawowej i gimnazjalistów.
– W przyszłą niedzielę w czasie wszystkich Mszy św. w naszym kościele s. Judyta przedstawi założenia i działalność Instytutu Szynsztackiego.
– Domowy Kościół (gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie) zaprasza małżonków oraz narzeczonych przygotowujących się do Sakramentu Małżeństwa na  Warsztaty Małżeńskiego – rekolekcje rozpocznie z nami Ks. Abp Henryk Hoser SAC,  konferencje poprowadzi Ksiądz Piotr Pawlukiewicz.
Warsztaty Małżeńskie odbędą się w salach kurialnych przy katedrze na ulicy Floriańskiej.
Zapraszamy 25 i 26 listopada w piątek i sobotę od godz. 1900 do 2100
oraz 27 listopada w niedzielę od 1000 do 1200.
Rekolekcje zakończymy wspólną rodzinną eucharystią w katedrze o 1230
pod przewodnictwem ks. bp Marka Solarczyka.
Ważna uwaga dla małżeństw, które nie mogą w tym czasie zorganizować opieki swoim pociechom: zapewnimy opiekę dzieciom.
W dzisiejszym numerze Tygodnika Idziemy – artykuł o tegorocznych Warsztatach Małżeńskich.
Jednocześnie przypominamy, że dziś o 1700 w ramach „Samochodowej Randki Małżeńskiej” odbędzie się pokaz filmu „The Fireproof”.  Najbliższe kina to Dom Kultury Zacisze i Urząd Dzielnicy Białołęka.
Zapraszamy małżeństwa i narzeczonych na romantyczny wieczór we dwoje – szczegółowe informacje na stronie  www.randkamalzenska.pl .

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.