2012-01-08 NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

 

OGŁOSZENIA 

NA NIEDZIELĘ CHRZTU PAŃSKIEGO

8 stycznia 2012 roku

 W dniu dzisiejszym na Mszę św. o godzinie 1230 zapraszamy kandydatów do bierzmowania. Po Mszy w kaplicy dalszy ciąg spotkania dla nich a w naszym domu spotkanie opłatkowe dla młodzieży pielgrzymującej z nami.

Również dzisiaj, ale na godzinę 1600, zapraszamy dzieci przygotowujące się do I komunii św. a po niej na krótkie spotkanie formacyjno informacyjne.

W poniedziałek na godzinę 1900 zapraszamy młodzież szkół średnich i starszą na kolejne spotkanie biblijno-modlitewne.

W środę po Mszy św. wieczornej odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu dla młodzieży.

W czwartek w czasie nowenny do św. Gabriela na zakończenie Mszy św. będzie odmawiana przez dzieci i młodzież z naszej Parafii cała część Różańca świętego w ich intencji. Serdecznie zapraszamy na wieczorna modlitwę w czwartek.

W przyszła niedzielę o godzinie 1600 zapraszamy ministrantów i ich rodziców na spotkanie poświąteczne.

Za tydzień w naszej parafii będzie miała miejsce „Niedziela radiowa”. Będziemy gościć przedstawicieli naszej diecezjalnej rozgłośni – Radia Warszawa 106,2 fm. Ks. Mariusz Wedziuk, dyr. Programowy, będzie głosił homilie natomiast pan Damian Wilczyński – reporter, będzie nagrywał wywiady z parafianami. W tym dniu o godzinie 2010 zapraszamy na audycję pt.”Portret parafii” w Radiu Warszawa 106,2 fm, która będzie poświęcona naszej parafii.

Jesienią tego roku chcemy zorganizować pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Po wstępnych ustaleniach z franciszkańskim biurem podróży Patron, proponujemy termin 22 września 6 października 2012. Pobyt obejmuje zwiedzanie i modlitwę w najważniejszych dla chrześcijaństwa miejsc oraz pobyt turystyczno-rekreacyjny w Egipcie. Przybliżony koszt realny na dzień dzisiejszy to 3790 PLN o raz 145 USD. Szczegółowe informacje są dostępne w zakrystii, w gablocie oraz na stronie internetowej parafii. Zapisy od dzisiaj.

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.