2012-02-19 VII NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA 

NA VII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

19 lutego 2012 roku

Rozpoczęliśmy nowennę przygotowującą nas do uroczystości św. Gabriela. Przez kolejne dni, do najbliższej niedzieli włącznie, codziennie po mszy św. wieczornej będzie jej kontynuacja. Serdecznie zapraszamy każdego dnia na Mszę św. na godzinę 1800. Tak jak mówiliśmy w ubiegłym tygodniu każdego dnia gościmy innego kaznodzieję. Na 23 lutego zgodził się przyjechać ks. Marek Dziewiecki – znany duszpasterz młodzieżowy i powołaniowy. Pisze również książki dla dzieci i młodzieży. Tematem jego homilii będzie: „Wychowanie do odpowiedzialnej wolności”. Po zakończonych modlitwach nowenny będzie jeszcze wykład pt: „Miłość i dekalog jako szczyt wolności”.

Zapraszamy wszystkich każdego dnia. Młodzież zwłaszcza 25 w sobotę na Drogę Krzyżową, spektakl o św. Gabrielu i Mszę św. pod przewodnictwem ks. bp. Marka Solarczyka.

W trakcie nowenny rozpocznie się Wielki Post. W Środę Popielcową Msze św. w naszej kaplicy będą o następujących godzinach: 700, 1000, 1630, 1800, 1930. Tego dnia na wszystkich Mszach kazania wygłosi o. Waldemar Linke, prowincjał pasjonistów.

W samą uroczystość św. Gabriela 27 lutego Mszy św. O godzinie 1800 przewodniczył -będzie ks. abp Henryk Hoser SAC, który udzieli również święceń kapłańskich diakonowi Rafałowi Pujszy CP.

W najbliższy piątek, z racji przeżywanej nowenny, zapraszamy wszystkich na drogę Krzyżową na godzinę 1730. W kolejne piątki Wielkiego Postu będzie jeszcze kolejne nabożeństwo Drogi Krzyżowej po Mszy św.

Gorzkie Żale tradycyjnie będą w niedzielę po Mszy św. o godzinie 1230.

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.