2012-09-16 OGŁOSZENIA NA XXIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA 

NA XXIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

16 września 2012 roku

– W najbliższy wtorek przypada święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski oraz patrona dzieci i młodzieży.

– W nadchodzący piątek w naszej parafii będziemy przeżywać uroczystość naszego patrona św. Mateusza – apostoła i ewangelisty. Uroczystej mszy św. odpustowej będzie przewodniczył Abp. Henryk Hoser SAC.

– W związku z odpustem, wszystkich ministrantów prosimy o przybycie na próbę liturgiczną w czwartek po mszy św. wieczornej.

– W przyszłą niedzielę 23 września, po mszy św. o godzinie 1230, odbędzie się spotkanie dla młodzieży chcącej przygotować się do bierzmowania.

– I spotkanie dla dzieci I-komunijnych odbędzie się 7 października. Rodziców z dziećmi zapraszamy na mszę św. o godz. 1600. Uroczystości komunijne odbędą się w 2 i 3 sobotę maja. Informacje bardziej szczegółowe pojawią się na pierwszym spotkaniu – są one uzależnione od ilości dzieci przystępujących do I komunii św. w naszej parafii.

– Organizujemy pielgrzymkę do Supraśla, Kruszynian i Sokółki. W Supraślu znajduje się prawosławny klasztor, w Kruszynianach przewidziana jest wizyta w meczecie oraz tradycyjny posiłek kuchni tatarskiej a w Sokółce będzie możliwość modlitwy przed relikwiarzem z cudem eucharystycznym, który miał miejsce w 2008 roku. Wyjazd 13 października wcześnie rano – powrót wieczorem. Koszt 90 PLN – obejmuje przejazd, bilety wstępu, posiłek „tatarski”, ubezpieczenie. Zapisy w zakrystii.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.