2012_12_09 II NIEDZIELA ADWENTU

OGŁOSZENIA 

NA II NIEDZIELĘ ADWENTU

9 grudnia 2012 roku

  • Nasze parafialne rekolekcje adwentowe będą trwały do środy włącznie. Codziennie msze św. z naukami będą o następujących godzinach: 645 roraty, 1000, 1800 i 1930 msze z naukami ogólnymi. Ofiary zbierane w środę będą przeznaczone na potrzeby klasztoru naszego rekolekcjonisty.
  • W najbliższy czwartek na godzinę 2000 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu tych wszystkich, którzy nie są w stanie zdążyć na godzinę 1700, kiedy to codziennie oprócz adoracji jest możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.
  • W przyszłą niedzielę na godzinę 1230 zapraszamy kandydatów do bierzmowania a dzieci I-komunijne zapraszamy tego samego dnia na godzinę 1600.
  • Po mszach świętych można nabywać poświęcone opłatki na stół wigilijny. Przed kościołem ministranci rozprowadzają świece wigilijnego dzieła pomocy Dzieciom. Małe świece są w cenie 5 PLN a wszystkie rodzaje świec większych po 15 PLN.
  • Wizytę duszpasterską, czyli tzw. kolędę zaczniemy od następnego poniedziałku czyli od 17 grudnia. Szczegółowy plan kolędy podamy w przyszłą niedzielę.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.