2012_12_16 III NIEDZIELA ADWENTU

OGŁOSZENIA

NA III NIEDZIELĘ ADWENTU

16 grudnia 2012 roku

  • Zapraszamy dzisiaj młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na spotkanie po mszy św. po godz. 1230 a dzieci przygotowujące się do I komunii św. zapraszamy również dzisiaj na mszę o godzinie 1600.
  • Wkraczamy w ostatni pełny tydzień adwentu. Serdecznie zapraszamy do udziałach w roratach codziennie o godzinie 645. W środę będzie gość specjalny – bp Marek Solarczyk obiecał wziąć udział w roratach. Może zostanie na coś ciepłego i słodkiego…
  • Od dziś do najbliższego piątku włącznie przeprowadzimy zbiórkę żywności dla Domu Samotnej Matki. Produkty żywnościowe, a wśród nich również słodycze, można składać u nas w domu do godziny 1830.
  • W najbliższą sobotę ok. godziny 900 wyruszymy z wizytą do chorych. Jeśli są osoby, do których nie docieramy, serdecznie prosimy o podanie ich imion oraz adresów.
  • Również w sobotę od godziny 1500 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu aż do mszy św. wieczornej. W tym czasie będzie również możliwość przystąpienia do spowiedzi – na pewno będzie znacznie spokojniej niż w następną niedzielę. Zapraszamy.
  • Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone ostatnio na tacę budowlaną jak i za ofiary, które zostały przekazane na konto parafialne jako darowizna na rzecz kultu religijnego. W tym tygodniu planujemy zakończenie prac na ten rok kalendarzowy.
  • Od poniedziałku do piątku udamy się z wizytą duszpasterską. Od września jest nas czterech, i tak jak co roku, będą nam tez pomagać diakoni z naszego seminarium zakonnego. Dla nich jest to forma praktyk duszpasterskich, dla nas pomoc. Codziennie będziemy zaczynać od godziny 1700. Ofiary składane przy tej okazji w całości będą przeznaczone na budowę kościoła.

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.