2012_03_04 II Niedziela Wielkiego Postu

OGŁOSZENIA 

NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

04 marca 2012 roku

 

– Dzisiaj na Mszę św. o godzinie 1230 a po niej na spotkanie zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

– Jutro na godzinę 1900 zapraszamy młodzież na spotkanie biblijno-modlitewne.

– W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy przedstawicieli wszystkich wspólnot działających przy naszej parafii na spotkanie dotyczące organizacji Drogi Krzyżowej ulicami naszej parafii, która będzie miała miejsce 30 marca, w piątek przed Niedzielą Palmową.

– Od środy do piątku będą rekolekcje dla dzieci ze szkół podstawowych.

 – W piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 1500 do 2000 (z przerwą na Drogę Krzyżową i Mszę św.) Rozpoczęcie Koronką do Miłosierdzia Bożego, potem adoracja w ciszy. W tym czasie będzie możliwość skorzystania z sakramentu pojednania. Będziemy to powtarzać w każdy piątek Wielkiego Postu.

– W przyszłą niedzielę na godzinę 1600 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I komunii św. i ich rodziców.

– Także w przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spektakl o życiu św. Gabriela przygotowany przez uczniów naszego Gimnazjum.

– W kruchcie przedstawicielka Domu Samotnej Matki rozprowadza przedmioty wykonane ręcznie. Dochód przeznaczony jest na utrzymanie tego Domu.

– W zakrystii są formularze do zbierania podpisów w sprawie przyznania Radiu Maryja i telewizji Trwam miejsca na multipleksie telewizji cyfrowej.

– 1 % – na rzecz małej Gosi na leczenie choroby nowotworowej. Jest to osoba znana.

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.