2012_05_06 V NIEDZIELA WIELKANOCNA

OGŁOSZENIA 

NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 

06 maja 2012 roku

– Dzisiaj po Mszy św. o godzinie 1230 zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania.

– We wtorek przypada uroczystość św. Stanisława, bp i męczennika, głównego patrona Polski. Msze św. wg porządku dnia powszedniego.

– W najbliższą środę zapraszamy na kolejne nabożeństwo majowe „W terenie”. Tym razem wspólna modlitwa odbędzie się w okolicach połączenia ulic Babinicza i Oleńki.

– W nadchodzącą sobotę w parafii MB Różańcowej, na sąsiednim Bródnie, Będzie obchodzona 1 rocznica koronacji figury Matki Bożej. Jest to okazja do złożenia dziękczynienia za duchową opiekę Maryi nad każdym z nas. Ponieważ ofiarodawcą tej figury jest sługa boży, kard. Stefan Wyszyński będzie to też dzień modlitw o jego beatyfikację. W przyszłą sobotę o godzinie 1800 odbędzie się nabożeństwo maryjne a po nim procesja. O godzinie 1900 odbędzie się uroczysta Msza św. Ks. dziekan Stanisław Wołosiewicz kieruje zaproszenie do nas wszystkich, zwłaszcza do Róż Żywego Różańca oraz prosi, aby 12 mężczyzn z naszej parafii czynnie zaangażowało się w niesienie figury Matki Bożej w czasie procesji. Prosimy, aby panowie, którzy zechcą pozytywnie odpowiedzieć na to zaproszenie, zgłosili się dzisiaj do naszej zakrystii, potwierdzając swój udział.

– W najbliższą sobotę, 12 maja, o godzinie 1100 w naszej kaplicy grupa dzieci ze Szkoły Podst. nr 231 z ulicy Juranda ze Spychowa przystąpi po raz pierwszy do Komunii św. W następną sobotę, do I Komunii świętej przystąpią dzieci z innych szkół. W tym tygodniu odbywają się próby liturgiczne dla wszystkich dzieci. Rodziców prosimy o dopilnowanie, aby dzieci punktualnie przychodziły na próby. Harmonogram spotkań znajduje się na naszej stronie internetowej oraz w na tablicach ogłoszeniowych.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.