2012_05_13 VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

OGŁOSZENIA 

NA VI NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 

13 maja 2012 roku

– W najbliższą środę przypada uroczystość św. Andrzeja Boboli – patrona Polski i Warszawy. Msze św. wg porządku dnia powszedniego.

– W środę na godzinę 2000 zapraszamy na kolejne nabożeństwo majowe w terenie. Tym razem spotkajmy się u zbiegu ulic Staropolskiej i jednego z fragmentów ul. Kamykowej. Aby tam trafić, należy jechać ulicą Ostródzką w kierunku Trasy Toruńskiej i dwa domy za serwisem rowerowym ( ul. Ostródzka 85), znajduje się wjazd w ulicę Staropolską. Nią należy dojechać praktycznie do samego końca.

– Również w środę o godzinie 1900 odbędzie się spotkanie modlitewne dla kandydatów do bierzmowania.

– W najbliższą sobotę, 19 maja, o godzinie 1030 w naszej kaplicy grupa dzieci ze Szkoły Podst. nr 112 z ulicy Zaułek przystąpi po raz pierwszy do Komunii św. O godzinie 1230 przystąpi do I Komunii Świętej grupa dzieci za szkół prywatnych. W tym tygodniu odbywają się próby liturgiczne dla wszystkich dzieci. Rodziców prosimy o dopilnowanie, aby dzieci punktualnie przychodziły na próby. Harmonogram spotkań znajduje się na naszej stronie internetowej oraz w na tablicach ogłoszeniowych.

– W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.