2012_05_20 NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

OGŁOSZENIA 

NA NIEDZIELĘ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 

20 maja 2012 roku

– W poniedziałek, czyli jutro, na godzinę 1900 zapraszamy młodzież na kolejne spotkanie biblijno –modlitewne.

– W najbliższą środę o 2000 majówka w terenie odbędzie się przy ul. Berensona 19 J. Wjazd przy stacji transformatorowej.

– Od ubiegło piątku zaczęliśmy modlitwy nowenny przed Zesłaniem Ducha Świętego dołączone do nabożeństwa majowego. Ostatnie trzy dni nowenny chcemy przeżyć bardziej intensywnie. W czwartek i piątek zapraszamy na dodatkową adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy do godziny 2000. W sobotę zapraszamy na czuwanie od godziny 2000 do 2400. O północy odprawimy Mszę św. Między nabożeństwem majowym a czuwaniem (ok. godziny 1900), odbędzie się koncert ewangelizacyjny w wykonaniu braci Roger i Patris Martineau. Roger Martineau jest poetą, kompozytorem i piosenkarzem. Wraz ze swoim bratem Patris od lat śpiewają o pięknej tradycji wandejskiego kościoła francuskiego wiernego Najświętszemu Sercu Jezusowemu i Sercu Matki Bożej. Są autorami wielkiego spektaklu o heroicznej obronie najcenniejszych wartości deptanych w czasie rewolucji, za co lud wandejski zapłacił tysiącami męczenników za wiarę. Roger Martineau nagrał wiele płyt, z których jedna otrzymała nagrodę papieża Jana Pawła II za wydarzenie artystyczne Światowego Roku Rodziny. Na jednej z płyt znalazła się piosenka o Małej Ani z Zielonki” z refrenem śpiewanym w języku polskim „Bóg mnie kocha”. W ciągu ostatniego roku Roger zrealizował kilkadziesiąt spektakli w kościele Saint Sulpice w Paryżu. (Więcej informacji znajdziemy na stronie: więcej na:  http://www.martineau-pr.com/).

– W związku z czuwaniem sobotnim czuwaniem zapraszamy na spotkanie przedstawicieli wszystkich wspólnot parafialnych na wtorek na godzinę 1900.

– W dniach od 2 do 10 lipca br. roku, o. Daniel organizuje obóz wędrowno-surwiwalowy w okolicach Ustrzyk Górnych i Cisnej. Koszt 750 PLN. Prowadzeniem obozu zajmie się profesjonalna kadra. Obóz jest adresowany do młodzieży gimnazjalnej. Zapisy w zakrystii.

– W gablocie ogłoszeń znajduje się informacja na temat pielgrzymki do grobów bł. Jana Pawła II i św. o. Pio organizowanej przez ojców Kapucynów. Szczegóły na plakacie.

– Również w gablocie znajduje się informacja o spotkania dla rodziców dzieci mających rozpocząć naukę w Szkole Podstawowej nr 231 przy ul. Juranda ze Spychowa.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.