2012_05_27 NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚW

OGŁOSZENIA 

NA NIEDZIELĘ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 

27 maja 2012 roku

– Jutro, w poniedziałek, na godzinę 1900 zapraszamy na spotkanie dotyczące przygotowania do Uroczystości Bożego Ciała. Tak jak zapowiadaliśmy w ubiegłym roku, tym razem procesja uda się w kierunku południowym, do ul. Juranda ze Spychowa, następnie do ul. Twórczej i Kamykowej. Stamtąd wrócimy do kaplicy. Prosimy o przybycie dotychczasowych zespołów przygotowujących ołtarze i bardzo prosimy o włączenie się nowych osób, zwłaszcza z południowej części parafii.

– Jak zwykle w czasie tej uroczystości będziemy obchodzić rocznicę I Komunii św. Spowiedź dla dzieci rocznicowych będzie w środę 6 czerwca od godziny 1600. O godz. 1730 odbędzie się próba dla dziewczynek sypiących kwiaty i dla chłopców niosących różaniec.

Ostatnie w tym roku nabożeństwo majowe w terenie odbędzie się w środę o godzinie 2000 przy ul. Maćka z Bogdańca przy posesji nr 10. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

– Spotkanie dla nowych kandydatów na ministrantów odbędzie się w czwartek 31 maja o godzinie 1900. Zapraszamy serdecznie, zwłaszcza chłopców, którzy w tym roku byli u I Komunii Świętej.

– Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka w najbliższą niedzielę, 3 czerwca Domowy Kościół organizuje kiermasz religijnych książeczek dla dzieci.  Jest to świetna okazja do przybliżenia najmłodszym Pana Boga oraz do wyjaśnienia im jak mogą lepiej uczestniczyć we Mszy Świętej. Szczegóły na plakacie przy wejściu. Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.