2012_09_02 OGŁOSZENIA NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA 

NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

26 SIERPNIA 2012 roku

– Zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież na mszę św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego jutro na godzinę 800.

– W przyszłą niedzielę na mszy o godzinie 1100 poświęcimy tornistry z przyborami szkolnymi. Zapraszamy przede wszystkim pierwszoklasistów, ale starsze dzieci też mogą przynieść swoje tornistry.

– Zapraszamy chłopców do liturgicznej służby ołtarza. Spotkanie dla kandydatów na ministrantów odbędzie się w najbliższy wtorek po mszy św. wieczornej.

– W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Przed południem odwiedzimy chorych. Spowiedź w czasie porannej mszy św. oraz po południu od godziny 1700. Prosimy rodziców o pomoc dzieciom w odprawieniu 9 pierwszych piątków miesiąca. Zwracamy również uwagę na to, że istotą tego nabożeństwa jest przyjęcie komunii św. w stanie łaski uświęcającej.

– Nasze parafialne scholki wznawiają swoją działalność. Próby scholki dzieci młodszych będą odbywały się w piątki o godzinie 1630. Próby scholi młodzieżowej będą odbywały się w czwartki o godzinie 1700. Zapraszamy również te osoby, które dotąd jeszcze się nie włączyły w śpiewanie.

– Za dwa tygodnie, 16 września 23 września ( Uwaga ! zmiana terminu) po mszy św. o godzinie 1230 odbędzie spotkanie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy młodzież z klas III gimnazjum i I liceum.

– Przypominamy, że od dzisiejszej niedzieli będzie odprawiana msza św. o godzinie 1600 – odtąd będzie 6 mszy św. każdej niedzieli. Zapraszamy też do udziału w stałych nabożeństwach:

– w środy o godzinie 1800 nowenna do MB Nieustającej Pomocy;

– w czwartki po mszy św. wieczornej nowenna do św. Gabriela;

– w każdy pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa;

– w każdą pierwszą sobotę miesiąca, po mszy św. wieczornej, nabożeństwo pierwszosobotnie do Niepokalanego Serca Maryi.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.