2013_03_24 NIEDZIELA PALMOWA

OGŁOSZENIA 

NA NIEDZIELĘ PALMOWĄ

24 marca 2013 roku


  • Po raz kolejny organizujemy zbiórkę żywności dla Domu Samotnej Matki. Potrzebne są wszystkie artykuły spożywcze, w tym mleko. Żywność będziemy zbierać do środy wieczora włącznie.
  • Kandydatów na ministrantów, którzy swoje przygotowanie do służby rozpoczęli jesienią ubiegłego roku zapraszamy na spotkanie jutro, w poniedziałek, po mszy św. wieczornej (ok. godz. 1830). Ich obłóczyny odbędą się w Wielki Czwartek. Pozostali kandydaci, komże otrzymają przed wakacjami.
  • W Wielką Środę po mszy św. wieczornej zapraszamy do wysłuchania Koncert Wielkopostnego, który swoją tematyką wprowadzi nas w wydarzenia Triduum Paschalnego. W czasie koncertu zostanie wykonany klasyczny utwór Józefa Haydna „Siedem ostatnich słów Chrystusa na Krzyżu”, który w końcu XVIII wieku został skomponowany na specjalne zamówienie dla klasztoru w Kadyksie. Ta niezwykła muzyka obrazuje słowa konającego na krzyżu Chrystusa. Utwór zostanie wykonany przez kwartet smyczkowy Dumicz Ensemble – w którym grają uznani, nie tylko w Polsce artyści. Serdecznie zapraszamy w środę ok. godz. 1830.
  • W związku z tym koncertem, katecheza o. Łukasza, dotycząca Triduum Paschalnego będzie miała miejsce we wtorek po mszy św., a nie tak jak do tej pory w środę. Zapraszamy.
  • W Wielki Piątek odwiedzimy naszych chorych. Prosimy o zgłoszenie osób, których jeszcze nie odwiedzamy.
  • Gazetka parafialna zawiera program Triduum.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.