2013_05_12 NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

OGŁOSZENIA 

NA NIEDZIELĘ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

12 maja 2013 roku

  • Zapraszamy na codzienne nabożeństwo majowe, które jest odprawiane po mszy św. wieczornej. W każdą środę jest też dodatkowe nabożeństwo majowe, odprawiana w terenie. W najbliższą środę spotkamy się na ul. Spichrzowej.
  • W najbliższy poniedziałek na godz. 2000 zapraszamy na spotkanie w sprawie organizacji procesji Bożego Ciała. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, w tym roku pójdziemy w kierunku północnym, czyli w stronę ul. Zdziarskiej. Prosimy o przybycie na spotkanie tych którzy do tej pory się tym zajmowali jak i również nowe osoby.
  • Za tydzień przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jak w latach ubiegłych w sobotę wieczorem odbędzie się czuwanie modlitewne do godz. 2400 i o tej godzinie rozpocznie się msza św. Zapraszamy o wspólnej modlitwy wszystkich. Przy tej okazji przypominamy, że to już ostatni tydzień okresu wielkanocnego. Kończy się możliwość spowiedzi i komunii wielkanocnej.
  • Też w przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie dla bierzmowanych po mszy św. o godz. 1230.
  • Jak wcześniej informowaliśmy, rocznica I komunii św. będzie 26 maja o godz. 1230. Próba przed tą uroczystością odbędzie się w  czwartek 23 maja o godz. 1900. Spowiedź dla dzieci rocznicowych odbędzie się w piątek 24 maja od godz. 1500.
  • Po kolejnych pertraktacjach z biurem podróży udało się uzyskać obniżenie ceny wyjazdu dla młodzieży do Medjugorie. W ramach tego samego programu aktualna cena to 1700 PLN. Ostateczna decyzja o wyjeździe musi zapaść do przyszłej niedzieli – jeśli nie zdołamy zebrać odpowiedniej ilości osób, wyjazd będzie odwołany.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.