2013_09_08 XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

XXIII Niedziela Zwykła

dn. 08 września 2013 A.D.

1. W sobotę tj. 14 września, przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Jedno z ważnych świąt w Zgromadzeniu Pasjonistów. zapraszamy na Msze św. o godz. 7:00 i 18:00.

2. Dzisiejsze ofiary na tace są przeznaczone na budowę kościoła.

3. Dziś na Mszę św. o godz. 11:00 odbędzie się poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieci klas pierwszych. Po Mszy św. będzie udzielane błogosławieństwo wszystkim dzieciom.

4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie popielgrzymkowe. Zapraszamy na wieczór wspomnień i pokaz slajdów z pielgrzymki rowerowej do Sanktuarium św. Gabriela od M.B. Bolesnej we Włoszech.

5. Zapraszamy ministrantów i chętnych chłopców, po I Komunii, do Służby Bożej na spotkanie, które odbędzie się w najbliższą sobotę. Dla chłopców ze szkoły podstawowej o godz. 10:00 i dla starszych o godz. 11:00.

6. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 12:30 odbędzie się spotkanie dla młodzieży klas trzecich gimnazjum i starszych przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania.

7. Zapraszamy dzieci do włączenia się do Kółek Żywego Różańca. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.

8. We wspomnienie Św. Stanisława Kostki, 18 września (środa), parafia Św. Faustyny w Warszawie (ul. Żuromińska 2) zaprasza na spotkanie formacyjne wspólnoty różańcowe dziecięce i młodzieżowe.

9. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę przed Mszą św. o godz. 18:00.

10. Zapraszamy na Nowennę do św. Gabriela od M.B. Bolesnej w każdy czwartek po Mszy św. o godz. 18:00.

11. W naszej kaplicy w dni powszednie jest wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji Pana Jezusa od godz. 17:00. W tym czasie można też skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania. Serdecznie zapraszamy.

12. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego (art. Dramat chrześcijańskiego wschodu, Yerba mate z papieżem, Lajki na fejsie) i tygodnika Idziemy (art. Antysemici czy sprawiedliwi, Ksiądz głębokiej wiary).

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.