2013_09_15 XXIV Niedziela Zwykła

XXIV Niedziela Zwykła

dn. 15 września 2013 A.D.

  1.  W środę przypada święto św. Stanisława Kostki – patrona Polski i młodzieży. Natomiast w sobotę, tj. 21 września, przypada święto św. Mateusza – patrona naszej parafii. Zapraszamy na Msze św. odpustową o godz. 18:00, której będzie przewodniczył i kazanie wygłosi o. Andrzej Jakimiak CP.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:30 odbędzie się spotkanie dla młodzieży klas trzecich gimnazjum i starszych przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania.
  3. We wspomnienie Św. Stanisława Kostki, 18 września (środa), parafia Św. Faustyny w Warszawie (ul. Żuromińska 2) zaprasza na spotkanie formacyjne wspólnoty różańcowe dziecięce i młodzieżowe.
  4. W naszej kaplicy w dni powszednie jest wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji Pana Jezusa od godz. 17:00. W tym czasie można też skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania. Serdecznie zapraszamy.
  5. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego (art. Więzień z Alei Niepodległości, Kandydatów nie zbraknie) i tygodnika Idziemy (art. Niechciany Jezus z żydowskiego obrazu, Granice dialogu, Nawrócona wiedźma).
  6. Nowy numer gazetki parafialnej Szczęściarz jest rozdawany przed kaplicą.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.