2013_10_13 XXVIII Niedziela Zwykła

XXVIII Niedziela Zwykła

dn. 13 października 2013 A.D.

1. W najbliższą środę, tj. 16 października, będziemy gościć w naszej parafii figurę Matki Bożej Loretańskiej. Program peregrynacji w kruchcie i gablocie. (Program patrz załącznik)

2. W piątek przypada święto św. Łukasza, patrona lekarzy. Natomiast w najbliższą sobotę, tj. 19 października, przypada uroczystość św. Pawła od krzyża, założyciela Zgromadzenia Pasjonistów. Uroczysta Msza św. o godz. 18:00.

3. Dzisiaj ofiary z tacy są przeznaczone na budowę naszego kościoła.

4. Dziś przeżywany XIII Dzień Papieski. W związku z tym po każdej Mszy św. są zbierane ofiary do puszki dla Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

5. Za tydzień taca jest przeznaczona na cele misyjne Kościoła.

6. W następną po Mszy św. o godz. 12:30 odbędzie się spotkanie dla młodzieży klas trzecich gimnazjum i starszych przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania.

7. Za tydzień o godz. 16:00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii. Natomiast po Mszy św. spotkanie z rodzicami.

8. W każdą trzecia sobotę miesiąca po Mszy św. wieczornej zapraszamy na katechezy o wierze. Bliższe informacje w gablocie.

9. Dziś Ojciec Święty Franciszek chce oddać pod opiekę Kościół i cały świat Matce Bożej. Jasnogórskie Sanktuarium w Częstochowie jest w szczególny sposób zaangażowane w to wydarzenie.

10. Zespół muzyczny THE GABRIELS poszukuje wokalistów i instrumentalistów. Zespół swoją muzyką oddaje chwałę Bogu na Mszach św. Próby we wtorki i czwartki o godz. 19:00 w kaplicy.

11. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i tygodnika Idziemy.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.