2013_12_15 III NIEDZIELA ADWENTU

III NIEDZIELA ADWENTU

dn. 15 grudnia 2013 A.D.

 

1. W minioną niedzielę na budowę kościoła zebraliśmy 13.500 zł. Za ofiary złożone na ten cel składamy serdeczne Bóg zapłać. A także serdeczne podziękowania za ofiary, które zostały przekazane na konto parafialne jako darowizna na rzecz kultu religijnego.

2. Ukazał się nowy numer gazetki parafialnej SZCZĘŚCIARZ. Można go otrzymać przed kaplicą.

3. Można nabyć OPŁATEK na stół wigilijny oraz ŚWIECE Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom: małe – 5,-; kule – 15,-.

4. Młodzież z naszej parafii będzie rozprowadzać własnoręcznie wykonane pierniki. Środki zebrane będą przekazane na dzieci z Domu Dziecka. Natomiast Przymierze Rodzin oferuje różne ozdoby bożonarodzeniowe, z których środki będą przeznaczone na Dom Samotnej Matki.

5. Do następnej niedzieli jest organizowana zbiórka żywności, ubrań i zabawek dla Domu Samotnej Matki.

6. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:30 odbędzie się spotkanie dla młodzieży klas trzecich gimnazjum i starszych przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania.

7. Dziś o godz. 16:00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii. Natomiast po Mszy św. spotkanie z rodzicami.

8. W najbliższą sobotę, tj. 21 grudnia, ok. godziny 9:00 wyruszymy z wizytą do chorych. Jeśli są osoby, do których nie docieramy, serdecznie prosimy o podanie ich imion oraz adresów.

9. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: GOŚCIA NIEDZIELNEGO (płyta CD z kolędami) i tygodnika IDZIEMY (art. Człowiek według ideologii gender; Dzieci stanu wojennego; Co ma Kościół do gender?).

10. Od poniedziałku do piątku udamy się z wizytą duszpasterską do Waszych domów. Codziennie będziemy zaczynać od godziny 1700. Ofiary składane przy tej okazji w całości będą przeznaczone na budowę kościoła.

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.