2014_01_26 III Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA III Niedziela Zwykła

dn. 26 stycznia 2014 A.D.

1. Od wczoraj wieczora w naszej parafii trwa modlitewna akcja diecezjalna Jerycho Różańcowe. Zachęcamy do udziału w popołudniowych modlitwach i adoracji.

2. Chór parafialny Passio Vivens ma przyjemność zaprosić na koncert kolęd, który odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 18:00.

3. Dzisiaj jest obchodzony 61 Światowy Dzień Trędowatych.

4. Zapraszamy na spotkanie Odnowy w Duchu Świętym, które odbędzie się w czwartek po Mszy św. wieczornej.

5. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9:00 – kandydaci na ministrantów, o godz. 10:00 – ministranci młodsi a po Mszy św. wieczornej ministranci starsi.

6. Obłóczyny ministrantów odbędą się 9 lutego na Mszy św. o godz. 11:00.

7. Za tydzień w niedzielę tj. 2 lutego, przypada święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Na każdej Mszy św. będą błogosławione gromnice.

8. 2. lutego jest też świętem życia konsekrowanego, tzn. ludzi w szczególny sposób poświęconych Bogu na drodze Rad Ewangelicznych – czystości, ubóstwa i posłuszeństwa. Tego dnia będziemy prosić o liczne i święte powołania do życia zakonnego w naszych rodzinach i wspólnocie parafialnej. Jednocześnie w tym dniu szczególnie polecamy Waszej modlitwie naszą wspólnotę zakonną.

9. Młodzież przygotowującą się do sakramentu Bierzmowania zapraszamy 9 lutego na spotkanie po Mszy św. o godz. 12:30.

10. Zapraszamy na Pielgrzymkę autokarową do Włoch w dniach 31 V – 8 VI. Bliższe informacje na stronie internetowej parafii.

11. W lipcu będzie organizowana pielgrzymka rowerowa do Włoch (San Giovani Rotondo) – Rekolekcje dla twardzieli. Bliższe informacje na stronie internetowej parafii.

12. Samorząd Dzielnicy Białołęka zaprasza do udziału w Budżecie Partycypacyjnym, tzn. do składania propozycji inwestycji na rok 2015. Bliższe informacje na plakacie.

13. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego (art. Nasze mózgi są różne; Zależny od nędzników; Viva España!) i tygodnika Idziemy (art. Instrukcja obsługi małżonka; Rządź u siebie; Nauka na usługach ideologii).

14. W tym tygodniu kończymy Wizytę Duszpasterską w Waszych domach. Jeśli ktoś został pominięty i chcę aby ojciec poświęcił dom, to można zgłaszać się w zakrystii na indywidualne wizyty.

15. Plan Wizyty Duszpasterskiej:

Poniedziałek (27 I) od 17:00 – ul. Babinicza, Spichrzowa, Stogi, ul. Zmyślona;

Wtorek (28 I) od 17:00 – ul. Zdziarska;

Środa (29 I) od 17:00 – ul. Białołęcka;

Czwartek (30 I) od 17:00 – ul. Dziwna, Oleńki.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.