2014_02_09 V NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA V Niedziela Zwykła

dn. 09 lutego 2014 A.D.

 

1. W najbliższy wtorek przypada liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes – jednocześnie jest to Światowy Dzień Chorego. Tego dnia na Mszy św. o godz. 18:00 będzie udzielany sakrament namaszczenia chorych.

2. W piątek, tj. 14 lutego, święto św.św. Cyryla i Metodego, patronów Europy. Także wspomnienie św. Walentego – męczennika, patrona zakochanych i psychicznie chorych.

3. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11:00 odbędą się obłóczyny ministranckie. W ten sposób powiększy się grono Służby Liturgicznej Ołtarza.

4. Młodzież przygotowującą się do sakramentu Bierzmowania zapraszamy dzisiaj na spotkanie po Mszy św. o godz. 12:30.

5. Dziś o godz. 16:00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii. Natomiast po Mszy św. spotkanie z rodzicami.

6. Zapraszamy w środę po Mszy św. wieczornej na spotkanie w sprawie pielgrzymki autokarowej do Włoch.

7. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę przed Mszą św. o godz. 18:00.

8. Zapraszamy na Nowennę do św. Gabriela od M.B. Bolesnej w każdy czwartek po Mszy św. o godz. 18:00.

9. Zapraszamy na nowenną ku czci św. Gabriela od M.B.B., która będzie trwać od 18 do 26 lutego. Na codziennych Mszy św. będziemy gościć kaznodziejów z różnych zgromadzeń zakonnych i nie tylko. Na pierwszy dzień nowenny potwierdził swoją obecność ks. bp Marek Solarczyk. Zaproszeni także są inni goście. W samą uroczystość gościć będziemy abp. Henryka Hosera SAC. Już teraz serdecznie wszystkich na te uroczystości zapraszamy. Szczegółowy program nowenny można już zobaczyć na stronie parafialnej.

10. W naszej kaplicy w dni powszednie jest wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji Pana Jezusa od godz. 17:00. W tym czasie można też skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania. Serdecznie zapraszamy.

11. Przed kaplicą ministranci rozdają gazetkę parafialną Szczęściarz z wkładką-ankietą.

12. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego (art. Kaprys Putina; Święty kryzysie, módl się za nami; Tajemnice okrągłego mebla) i tygodnika Idziemy (art. Koniec walki z gender?; Stop rodzino fobii; Historia w kościołach).

13. Podczas Wizyty Duszpasterskiej z ofiar zebraliśmy 82.000 zł na budowę kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.