2014_03_09 I Niedziela Wielkiego Postu

OGŁOSZENIA I Niedziela Wielkiego Postu

dn. 9 marca 2014 A.D.

1. Rozpoczął się święty czas Wielkiego Postu. Zatem Wielki Post – to czas pokuty, postu, wyrzeczeń i modlitwy – ma służyć naszemu nawróceniu i przygotować nas na spotkanie Zmartwychwstałego Pana.

2. W piątki Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Dla dzieci o godz. 17:30 dla wszystkich po Mszy św. o godz. 18:00. W niedziele Gorzkie Żale po Mszy św. o godz. 12:30.

3. Dzisiaj ofiary z tacy są przeznaczone na budowę kościoła.

4. Od środy do piątku młodzież gimnazjalna będzie przeżywać rekolekcje, które poprowadzi ks. Marcin Krzysztoszek SAC.

5. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczynamy w następną niedzielę, tj. 16 marca. Plan rekolekcji na plakacie. Rekolekcyjne kazania będzie głosił o. Karol Tafliński cysters z Mogiły.

6. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę przed Mszą św. o godz. 18:00.

7. Zapraszamy na Nowennę do św. Gabriela od M.B. Bolesnej w każdy czwartek po Mszy św. o godz. 18:00.

8. W najbliższą sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na katechezy o wierze.

9. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 12:30 odbędzie się spotkanie dla młodzieży klas trzecich gimnazjum i starszych przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania.

10. Za tydzień o godz. 16:00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii. Natomiast po Mszy św. spotkanie z rodzicami.

11. Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Polski zaprasza do poparcia wniosku o podanie pod referendum w sprawie przyszłości Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe i Polskiej Ziemi. W kruchcie znajduje się lista poparcia wniosku.

12. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego (art. Nie tylko Krym; Jan Paweł od krzyża; Biskupi wybiorą lidera; Rok z Franciszkiem) i tygodnika Idziemy (art. U progu Wielkiego Postu; Przewodniczący z wyboru; Tylko dla kobiet; Wierni do końca).

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.