2014_03_30 IV Niedziela Wielkiego Postu

IV Niedziela Wielkiego Postu

dn. 30 marca 2014 A.D.

1. W pierwszy piątek miesiąca – zapraszamy do spowiedzi pierwszopiątkowej i komunii wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy.

2. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy Kółka Różańcowe i czcicieli Matki Bożej na nabożeństwo różańcowe ku czci Niepokalanemu Sercu Maryi.

3. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 będzie udzielane błogosławieństwo wszystkim dzieciom oraz matkom w stanie błogosławionym.

4. W piątek, tj. 4 kwietnia, zapraszamy o godz. 20:00 na adorację krzyża.

5. Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii będzie miała miejsce tradycyjnie w piątek przed Niedzielą Palmową, tj. 11 kwietnia 2013r. Szczegóły zostaną podane w późniejszym czasie.

6. W Niedzielę Palmową, tj. 13 kwietnia, zapraszamy dzieci i młodzież oraz wszystkich chętnych z własnoręcznie wykonanymi palmami na Mszę św. o godz. 12:30. Uroczystą Msze św. poprzedzi procesja z palmami a na zakończenie konkurs na największą palmę.

7. Zapraszamy wszystkich młodych do wzięcia udziału w ogólnopolskim spotkaniu młodych Lednica 2000, które odbędzie się 7 czerwca br. Zapisy już przyjmujemy w zakrystii.

8. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego (art. Świat zapłonie; To moja Matka, ta ziemia; Pasterz wsparty o krzyż) i tygodnika Idziemy (art. Życie jest piękne; Na ratunek Oknom Życia; Dlaczego 40; 10 zdrowasiek za życie).

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.