2014_05_04 III Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

III Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

dn. 04 maja 2014 A.D.

1. W czwartek, tj. 8 maja, przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Natomiast w sobotę, tj. 10 maja, obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Łaskawej, głównej Patronki Warszawy.

2. Za tydzień ofiary z tacy będą przeznaczone na budowę kościoła.

3. W tym tygodniu rozpoczyna się miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy na nabożeństwa majowe po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy na nabożeństwo w terenie w środę o godz. 20:00, boczna droga przy posesji ul. Ostródzka 281.

4. W najbliższą sobotę o godz. 10:00 odbędą się uroczysta Msza św. w czasie której grupa dzieci przystąpi po raz pierwszy do Komunii Świętej. Próba w poniedziałek o godz. 17:00. Natomiast o godz. 13:00 Msza św. dla grupy dzieci rocznicowych. Próba w poniedziałek o godz. 19:00. Spowiedź dla wszystkich dzieci w piątek od godz. 16:00.

5. Od 3 maja aż do ostatniej niedzieli sierpnia nie będzie Mszy św. o godz. 16:00. Będzie natomiast Msza św. o godz. 19:30.

6. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego (art. Dzień świętych papieży; Zwiałam z obozu koncentracyjnego; Księga natchniona) i tygodnika Idziemy (art. Historyczna kanonizacja; Jakiej Polski pragnął Jan Paweł II; Rekolekcje na kole).

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.