2014_05_11 IV Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

OGŁOSZENIA IV Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

dn. 11 maja 2014 A.D.

1. Dzisiaj ofiary z tacy będą przeznaczone na budowę kościoła.

2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy na nabożeństwo w terenie w środę o godz. 20:00 w okolicy ul. Warzelnicza 26.

3. Dzisiaj po Mszy św. Zapraszamy do nabycia ciekawej książki pt. „Powiedz synowi…” zawierającej nauczanie Jana Pawła II do rodaków podczas jego pielgrzymek do Ojczyzny.

4. W najbliższą niedzielę, tj. 18 maja, będziemy gościć w naszej parafii młodego redaktora Kajetana Rajskiego z Krakowa, autora wielu publikacji i artykułów w prasie katolickiej. Po Mszach św. będzie możliwość zakupu jego książek, m.in. „Prawdziwy mężczyzna… czyli kto?”.

5. W minionym tygodniu udało się zakończyć prace przy fundamentach. W najbliższym czasie rozpoczniemy prace przy wznoszeniu murów kościoła. Na ten etap potrzebujemy około 2 mln.

6. W dniach 27 – 29 maja w naszej parafii będziemy gościć figurę św. Michała Archanioła z Gargano, która pielgrzymuje po parafiach całej Polski.

7. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego (art. Meksykańska krucjata; Szelest jedwabnej sukni; Przemoc na naturze i tradycji) i tygodnika Idziemy (art. Dla kogo Pierwsza Komunia; Trudne przebaczenie; Niezwykły uczeń Jezusa).

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.