2014_05_18 V Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

V Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

dn. 18 maja 2014 A.D.

1. W minioną niedzielę zebraliśmy na budowę kościoła 11.000 PLN.

2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy na nabożeństwo w terenie w środę o godz. 20:00 w okolicy ul. Porannej Rosy 5.

3. W tym tygodniu rozpoczniemy prace przy wznoszeniu murów kościoła. Na ten etap potrzebujemy około 2 mln mamy połowę.

4. W sobotę, tj. 24 maja, o godz. 13:00 Msza św. dla grupy dzieci rocznicowych. Próba w środę o godz. 19:00. Spowiedź dla wszystkich dzieci w piątek od godz. 17:00.

5. W dniach 27 – 29 maja w naszej parafii będziemy gościć figurę św. Michała Archanioła z Gargano, która pielgrzymuje po parafiach całej Polski.

6. Burmistrz Dzielnicy Białołęka informuje, że zmieniły się granice niektórych stałych obwodów do głosowania oraz siedziby obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 25 maja br. Bliższe informacje na słupach ogłoszeniowych i na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Białołęka.

7. W dniu 25 maja w godz. 11:00 – 20:00 na terenie Zespołu Szkół przy ul. Vincenta van Gogha 1, odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z szczegółami bycia potencjalnym dawcą szpiku.

8. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego (art. Nasz głos w Europie; Nowe fakty i nowe pytania; Pranie duszy) i tygodnika Idziemy (art. Czego chcą młodzi od Kościoła; To nie jest zwykła wizyta).

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.