2014_06_01 Wniebowstąpienie Pańskie

VII Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego Wniebowstąpienie Pańskie

dn. 01 czerwca 2014 A.D.

1. W następną niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – Zielone Świątki. Jak w latach ubiegłych w sobotę wieczorem odbędzie się czuwanie modlitewne od godz. 20:00 zakończenie o godz. 23:00 Mszą św. Zapraszamy o wspólnej modlitwy wszystkich. Przy tej okazji przypominamy, że to już ostatni tydzień okresu wielkanocnego. Kończy się możliwość spowiedzi i komunii wielkanocnej.

2. Trwa nowenna do Ducha Świętego, która poprzedza Niedzielę Zesłania Ducha Świętego.

3. Dzisiaj rozpoczyna się miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Jezusa. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe przed Mszą św. wieczorną.

4. Zapraszamy do wzięcia udziału w Marszu dla życia i rodziny, który odbędzie się dzisiaj. Wymarsz o godz. 15:00 z Pl. Trzech Krzyży.

5. W minioną środę grupa naszej młodzieży z rąk abpa Henryka Hosera SAC otrzymała sakrament bierzmowania.

6. W PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA – zapraszamy do spowiedzi pierwszopiątkowej i komunii wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy.

7. W PIERWSZĄ SOBOTĘ MIESIĄCA po Mszy o godz. 18:00 zapraszamy Kółka Różańcowe i czcicieli Matki Bożej na nabożeństwo różańcowe ku czci Niepokalanemu Sercu Maryi.

8. Zachęcamy do wzięcia udziału w Misji Gabriela wszystkich chętnych (młodszych i starszych). Zapraszamy na spotkanie informacyjne 04 czerwca (środa) o godz. 19:00 lub 8 czerwca (niedziela) o godz. 20:00.

9. Za tydzień ofiary z tacy są przeznaczone na budowę kościoła.

10. W dniach od 9 do 12 czerwca kancelaria będzie nie czynna.

11. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego (art. Zmiana kierunku; Oto ja, poślij mnie; Grzechy założycielskie III RP) i tygodnika Idziemy (art. Pielgrzymka do źródeł; Równościowe dzieci, Gwałt przez reklamę).

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.