2014_06_08 VIII Niedziela Zesłania Ducha Świętego

VIII Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Pięćdziesiątnica – Zielone Świątki

dn. 08 czerwca 2014 A.D.

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – Zielone Świątki. Kończy się możliwość spowiedzi i komunii wielkanocnej.

2. Dzisiaj ofiary z tacy są przeznaczone na budowę kościoła.

3. Zachęcamy do wzięcia udziału w Misji Gabriela wszystkich chętnych (młodszych i starszych). Zapraszamy na spotkanie informacyjne 8 czerwca (niedziela) o godz. 20:30.

4. Próba bielanek przed Bożym Ciałem w piątek 13 czerwca po wieczornej Mszy św.

5. Zbiórka ministrantów w sobotę, tj. 14 czerwca, po Mszy św. wieczornej.

6. Rozpoczął się miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Jezusa. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe przed Mszą św. wieczorną.

7. W dniach od 9 do 12 czerwca kancelaria będzie nie czynna.

8. Zapraszamy młodzież powyżej 17 roku życia na obozy letnie organizowane przez Skautów Europy Zawiszacy (katolickie harcerstwo) w ramach wolontariatu. Szczegóły w zakrystii.

9. Z okazji XX-lecia Białołęki zapraszamy 15 czerwca br. od godz. 11:00 – 17:00 na interaktywną wystawę „Miasto jak My Białołęczanie”. W programie: konsultacje, zabawy dla dzieci, spotkania, grill, jazda na rolkach i nordic walking. Organizator Stowarzyszenie moja Białołęka.

10. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego (art. Światowa wojna z chrześcijanami; Tajemnice generała) i tygodnika Idziemy (art. My też mamy sumienie; Polska – Watykan 25 lat).

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.