2014_09_07 XXIII Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA XXIII Niedziela Zwykła

dn. 07 września 2014 A.D.

1. W poniedziałek, tj. 8 września, święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W następną niedzielę święto Podwyższenia Krzyża.

2. Błogosławieństwo i zawierzenie dzieci Szkoły Podstawowej św. Garielowi oraz poświęcenie tornistrów dzisiaj o godz. 11:00. Natomiast błogosławieństwo i zawierzenie św. Garielowi młodzieży z Gimnazjum o godz. 12:30.

3. Młodzieżowy zespół muzyczny Armia Pana zaprasza wszystkich chętnych do śpiewania i grania. Próby w czwartki o godz. 17:00.

4. W naszej parafii powstaje drużyna Skautów Europy, czyli harcerstwa katolickiego, które łączy wychowanie przez przygodę harcerską z wzrastaniem w przyjaźni z Bogiem. Zapraszamy rodziców z dziećmi od 8 roku życia oraz młodzież na spotkanie informacyjne z pokazem zdjęć i filmów do sali w Domu Parafialnym za tydzień w niedzielę o godz. 19:00.

5. Zapraszamy 20 września o godz. 18:00 na poświęcenie Kamienia Węgielnego nowej świątyni.

6. Zapraszamy 21 września o godz. 12:30 na Odpust Parafialny oraz Festyn Rodzinny od 15:00 do 21:00, na który są nam potrzebne gadżety.

7. Od 21 września rusza inicjatywa Domek Młodych pod patronatem Misji Gabriela, w którym będą się odbywać warsztaty i różne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Bliższe informacje na plakacie lub funpagu parafii. Zapisy w zakrystii.

8. W następną niedzielę ofiary z tacy są przeznaczone na budowę kościoła.

9. Zachęcamy do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego i tygodnika Idziemy.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.