2014_09_14 XXIV Podwyższenie Krzyża Świętego

XXIV Niedziela Zwykła

Podwyższenia Krzyża Świętego

dn. 14 września 2014 A.D.

1. Jutro święto Matki Bożej Bolesnej głównej Patronki Zgromadzenia Pasjonistów. Natomiast w czwartek, tj. 18 września, święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski.

2. W naszej parafii powstaje drużyna Skautów Europy, czyli harcerstwa katolickiego, które łączy wychowanie przez przygodę harcerską z wzrastaniem w przyjaźni z Bogiem. Zapraszamy rodziców z dziećmi od 8 roku życia oraz młodzież na spotkanie informacyjne z pokazem zdjęć i filmów do sali w Domu Parafialnym dziś o godz. 19:00.

3. Zapraszamy wszystkich członków Róż Różańcowych (dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych) oraz osoby chętne przyłączyć się do tej modlitwy na spotkanie, które się odbędzie w środę o godz. 20:00 w kaplicy.

4. Za tydzień na Mszy św. o godz. 12:30 odbędzie się spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

5. W następną niedzielę na Mszy św. o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla rodziców i dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii.

6. Zapraszamy 20 września o godz. 18:00 na poświęcenie Kamienia Węgielnego nowej świątyni, którego dokona ks. Abp Henryk Hoser SAC.

7. Zapraszamy 21 września o godz. 12:30 na Odpust Parafialny oraz Festyn Rodzinny od 15:00 do 21:00, na który są nam potrzebne gadżety.

8. Od 21 września rusza inicjatywa Domek Młodych pod patronatem Misji Gabriela, w którym będą się odbywać warsztaty i różne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Bliższe informacje na plakacie lub funpagu parafii. Zapisy w zakrystii.

9. Burmistrz Dzielnicy Białołęka zaprasza na spotkanie z drem n. med. Grzegorzem Luboińskim, pt.: „Podstawy wczesnego wykrywania nowotworu”, które odbędzie się w budynku Urzędu Dzielnicy 18 września br. o godz. 15:00.

10. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego (Dzienniczek CD) i tygodnika Idziemy.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.