2014_09_28 XXVI Niedziela Zwykła

XXVI Niedziela Zwykła

dn. 28 września 2014 A.D.

1. W najbliższy poniedziałek rocznica poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Warszawie-Pradze. W piątek, tj. 3 października, będzie liturgiczne święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Św. Michał Archanioł jest patronem naszej diecezji.

2. W środę rozpoczyna się październik – miesiąc różańcowy. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszy św. o godz. 18:00.

3. W pierwszy piątek miesiąca – zapraszamy do spowiedzi pierwszopiątkowej i komunii wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy. Prosimy zgłaszać w zakrystii chorych do odwiedzin domowych.

4. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy o godz. 18:00 zapraszamy Kółka Różańcowe i czcicieli Matki Bożej na nabożeństwo różańcowe ku czci Niepokalanemu Sercu Maryi.

5. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 będzie udzielane indywidualne błogosławieństwo wszystkim dzieciom.

6. Trwa na facebook’u Misja Gabriela Licytacja cegły z domu św. Jana Pawła II w Wadowicach, która została rozpoczęta w minioną niedzielę na Festynie i kończy się dziś o północy.

7. Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy wsparli nas, pomagali i zaangażowali się przy organizowaniu Festynu Rodzinnego. Gabriel – święty uśmiechnięty.

8. Apel Policji.

9. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego i tygodnika Idziemy.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.