2014_10_12 XXVIII Niedziela Zwykła

XXVIII Niedziela Zwykła

dn. 12 października 2014 A.D.

1. We wtorek, 14 października w dniu Edukacji Narodowej pamiętajmy o nauczycielach i wychowawcach. Z kolei w sobotę przypada święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowia. Natomiast w następną niedzielę, tj. 19 października, będziemy obchodzić uroczystość św. Pawła od krzyża, założyciela Zgromadzenia Pasjonistów. Uroczysta Msza św. o godz. 12:30.

2. Ofiary z tacy są przeznaczone na budowę kościoła.

3. Dziś przeżywany XIV Dzień Papieski. W związku z tym po każdej Mszy św. są zbierane ofiary do puszki dla Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

4. Trwa miesiąc różańcowy. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszy św. o godz. 18:00.

5. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 12:30 odbędzie się spotkanie dla młodzieży klas trzecich gimnazjum i starszych przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania.

6. Za tydzień o godz. 16:00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii. Natomiast po Mszy św. spotkanie z rodzicami.

7. Schola dziecięca zaprasza chętnych do śpiewania na próbę w każdy piątek o 16:30.

8. Dziś po Mszy św. o godz. 11:00 obędzie się spotkanie formacyjne bielanek.

9. Zapraszamy wszystkich pragnących pogłębić swoją wiarę i relację z Bogiem na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy. Rozpoczynają się one 14 X br. po Mszy św. wieczornej i będą trwać w cyklu spotkań co tygodniowych przez 9 tygodni.

10. W Domku Młodych ruszyły zajęcia dla dzieci i młodzieży. Zachęcamy do odwiedzin strony www.misjagabriela.pl i facebooka.

11. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego i tygodnika Idziemy.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.