2014_12_07 II Niedziela Adwentu

OGŁOSZENIA II Niedziela Adwentu

dn. 07 grudnia 2014 A.D.

1. Od dzisiaj rozpoczynamy parafialne Rekolekcje Adwentowe, które będą trwać do wtorku. Msze św. w poniedziałek i wtorek 6:45 (Roraty), 11:00, 18:00 i 20:00. Nauki będzie nam głosił o. Jurii Kurdybacha CP.

2. W czasie Adwentu tradycyjnie zapraszamy dzieci i dorosłych na Roraty o godz. 6:45 od poniedziałku do soboty. Po roratach dzieci zapraszamy na ciepłe kakao oraz coś słodkiego.

3. Już można nabyć opłatek na stół wigilijny, z którego ofiary są przeznaczone na budowę kościoła. Natomiast świece Caritas są do nabycia po 5 zł w kruchcie kościoła lub zakrystii.

4. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 będzie udzielane błogosławieństwo wszystkim dzieciom.

5. Zapraszamy chętnych do wolontariatu przed ŚDM 2016r. Wszelkich informacji na ten temat udziela o. Łukasz.

6. Wszystkich chętnych do śpiewania zapraszamy na próbę chóru w niedzielę o godz. 16:30.

7. W ramach zajęć Domku Młodych zapraszamy dzieci w wieku od 6-10 lat na zajęcia z panią Justyną-organistka, które maja na celu przygotować je do stworzenia orkiestry na instrumentach perkusyjnych. dzieci wystąpią w święto Trzech Króli. Potrzeba minimum 20-dzieci. Pierwsze spotkanie 13 grudnia o godz. 11:00 w Domku Młodych.

8. W naszej parafii powstaje grupa rekonstruująca kulturę plemion Anglosaskich z wczesnego średniowiecza. Poszukujemy wszystkich chętnych w wieku gimnazjalnym oraz starszych i dorosłych do wspólnej przygody z historią. W programie wykonywanie podstawowego oporządzenia wojów, zaplatanie kolczugi, budowa tarczy, podstawy kowalstwa i wielu innych historycznych rzemiosł. Młodzieńcy i mężowie będą też mieli okazję przysposobić się do walki wczesnośredniowieczną bronią zgodnie z historycznymi realiami sztuki wojennej (oraz zasadami bezpieczeństwa). Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w Domku Młodych 14 grudnia roku Pańskiego 2014 po Mszy św. o godz. 16:00.

9. Mamy ograniczoną ilość biletów w cenie 20 zł (2 filmy) do kina Wisła na filmy Matteo i Karolina. Seans odbędzie się 9 grudnia br., tj. wtorek, o godz. 18:30.

10. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę przed Mszą św. o godz. 18:00.

11. Zapraszamy na Nowennę do św. Gabriela od M.B. Bolesnej w każdy czwartek po Mszy św. o godz. 18:00.

12. Plan wizyty duszpasterskiej.

13. Zachęcamy do odwiedzin i rejestrowania się na stronie www.misjagabriela.pl i lajkowania na facebooku.

14. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego i tygodnika Idziemy.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.