2015_01_25 III Niedziela Zwykła

III Niedziela Zwykła

dn. 25 stycznia 2015 A.D.

1. Dziś po każdej Mszy Świętej przed wejściem do kościoła można zakupić „czekoladowe cegiełki”, są one przeznaczone na budowę Domu Św. Faustyny w Krakowie Łagiewnikach a także na budowę naszej świątyni. Wytwórcy czekolady będą rozprowadzać bardzo smaczne i pięknie opakowane tabliczki czekoladowe. Zapraszam do licznego udziału.

2. Po następnej niedzieli tj. 2 lutego, przypada święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Na każdej Mszy św. będą błogosławione gromnice.

3. 2. lutego jest też świętem życia konsekrowanego, tzn. ludzi w szczególny sposób poświęconych Bogu na drodze Rad Ewangelicznych – czystości, ubóstwa i posłuszeństwa. Tego dnia w Roku Życia Konsekrowanego będziemy prosić o liczne i święte powołania do życia zakonnego w naszych rodzinach i wspólnocie parafialnej. Jednocześnie w tym dniu szczególnie polecamy Waszej modlitwie naszą wspólnotę zakonną.

4. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę przed Mszą św. o godz. 18:00.

5. Zapraszamy na Nowennę do św. Gabriela od M.B. Bolesnej w każdy czwartek po Mszy św. o godz. 18:00.

6. Nasza Parafia należy do organizacji pożytku publicznego i posiada numer KRS 0000492304, który umożliwia przekazanie 1% podatku na Parafię.

7. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego i tygodnika Idziemy.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.