2015_04_05 Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

dn. 5 kwietnia 2015 A.D.

1. Dziś przeżywamy UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO. Zwycięstwa Chrystusa nad grzechem, śmiercią i szatanem. Jutro świętujemy drugi dzień Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. jak w niedzielę.

2. W Wielki Piątek rozpoczyna się Nowenna do Miłosierdzia Bożego, która będzie trwać do soboty przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Nabożeństwo nowenny będzie odbywać w następujący sposób: w piątek po Liturgii Męki Pańskiej, w sobotę o godz. 19:45, w niedzielę i poniedziałek Wielkanocny po Mszy św. o godz. 12:30; od wtorku do soboty po Mszy św. wieczornej.

3. Z racji oktawy Wielkanocnej, w najbliższy piątek można spożywać pokarmy mięsne.

4. W Niedzielę Palmową zebraliśmy ofiary na budowę kościoła 15.000 zł. Za tydzień druga niedziela miesiąca. Ofiary z tacy są przeznaczone na budowę kościoła.

5. Zapraszamy mężczyzn na Męską Pielgrzymkę Nocną z Halinowa do św. Gabriela od M.B.B. na Białołęce. Zbiórka o godz. 21:15 na placu kościelnym w dniu 10 kwietnia br. Bliższe informację u o. Przemysława.

6. W imieniu wspólnoty Ojców Pasjonistów, chciałbym życzyć wszystkim parafianom i przybyłym gościom z okazji ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY, by chwała Zmartwychwstałego Chrystusa OPROMIENIŁA każdy dzień i każdą chwilę waszego życia rozpraszając wszelki mrok.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.