2015_05_24 Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

dn. 24 maja 2015 A.D.

1. W poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W następną niedzielę uroczystość Najświętszej Trójcy.

2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe po Mszy św. wieczornej. Natomiast nabożeństwo majowe w środę o 20:00 na ul. Małych Dębów.

3. Spotkanie dla wolontariuszy ŚDM w czwartek, tj. 28 maja o godz. 19:00.

4. Spotkanie dla bielanek, ministrantów starszych i młodszych w piątek, tj. 29 maja o godz. 19:00.

5. Pielgrzymka Scholi dziecięcej do Płocka, Czerwińska i Niepokalanowa odbędzie się 13 czerwca br. szczegółowe informacje i zapisy u p. Anny Bartoszewskiej lub p. Donaty Kuzara.

6. Wyjazd pielgrzymkowy dla dzieci I Komunijnych wraz z rodzicami 31 maja br. do Skępego. Zbiórka o godz. 7:00 przed kaplicą.

7. Zapraszamy na wyjazd do Kodnia, który odbędzie się 5 czerwca br. (piątek po Bożym Ciele). Informacje i zapisy przyjmuje o. Grzegorz.

8. Skauci Europy zbierają przed kaplicą m.in. na zakup wieloosobowych namiotów, które pozostaną na wyposażeniu Gromady. Jako wyraz wdzięczności, będzie można skosztować ciast, które przy drobnej pomocy rodziców, zostały własnoręcznie przygotowane przez dzieci. Tegoroczny obóz odbędzie się na terenie klasztoru o.o. Pasjonistów w Sadowiu, k. Ostrowa Wielkopolskiego.

9. Przed kościołem można nabyć wejściówki na spotkanie Jezus na stadionie, które poprowadzi ks. John Bashobora z Ugandy. Rekolekcje odbędą się 18 lipca br. na Stadionie Narodowym w Warszawie.

10. Urząd dzielnicy Białołęka zaprasza na III Piknik Historyczny pn. „Na Berlin! Ostatnie dni wojny”, który się odbędzie w dniach 30 – 31 maja br. na trenie basenów Portu Żerańskiego. Są przewidziane różne atrakcje. Wstęp wolny.

11. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego i tygodnika Idziemy.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.