2015_05_31 Niedziela Najświętszej Trójcy

IX Niedziela Zwykła

Niedziela Najświętszej Trójcy

dn. 31 maja 2015 A.D.

1. W czwartek przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. w tym dniu o godz. 8:00, 9:30, 11:00 i procesja oraz o godz. 18:00.

2. Procesja Bożego Ciała przejdzie ulicami: Ostródzką, Warzelniczą i Hemara na plac kościelny. Do udziału w procesji zapraszamy ministrantów, asystę i bielanki (oraz dzieci I-wszo komunijne).

3. Zapraszamy do uczestniczenia w Oktawie Bożego Ciała. Według dawnej tradycji Kościoła w tych dniach po Mszy św. wieczornej odbędzie się procesja eucharystyczna.

4. Zapraszamy na nabożeństwo I-wszo sobotnie 6 czerwca po Mszy św. o godz. 7:00.

5. Zapraszamy do udziału w corocznym spotkaniu młodych Lednica 2000, który odbędzie się 06 czerwca br. Koszt wyjazdu 75 zł.

6. Pielgrzymka Scholi dziecięcej do Płocka, Czerwińska i Niepokalanowa odbędzie się 13 czerwca br. szczegółowe informacje i zapisy u p. Anny Bartoszewskiej lub p. Donaty Kuzara.

7. Skauci Europy dziękują parafianom za wsparcie finansowe na zakup namiotów i sprzętu biwakowego. Zebraliśmy niespełna 4,5 tysiąca zł, z pewnością pozwoli to nam na zakup niezbędnego wyposażenia. Serdecznie Bóg zapłać.

8. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego i tygodnika Idziemy.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.