2015_06_07 X Niedziela Zwykła

X Niedziela Zwykła

dn. 07 czerwca 2015 A.D.

1. Nabożeństwo do Serca Jezusowego przed Mszą św. wieczorną.

2. Zapraszamy do uczestniczenia w Oktawie Bożego Ciała. Według dawnej tradycji Kościoła w tych dniach po Mszy św. wieczornej odbędzie się procesja eucharystyczna.

3. Zapraszamy dzisiaj o godz. 19:00 na spotkanie z Michałem Kondratem reżyserem filmów: Mateo i Jak pokonać szatana.

4. Zapraszamy do głosowania na Projekt Partycypacyjny nr 15 (warsztaty dla rodziców i dzieci), który będzie przeprowadzony w naszej Parafii w 2016r. Najłatwiej jest zagłosować przez Internet – głosowanie będzie odbywać się od 16 – 26. 06. 2015r. na stronie www.twojbudzet.um.warszawa.pl

5. Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej. W terminie 14-22 listopada. Łączny koszt pielgrzymki to 3190 zł + 90 USD. W programie: Nazaret, Betlejem, Jerozolima, Kana Galilejska, Góra Oliwna, Góra Tabor i Góra Błogosławieństw, Jez. Galilejskie, Betania, Jerycho, Hajfa i m. Martwe. Zapisy u o. Przemysława w zakrystii.

6. Po każdej Mszy św. przed kaplicą są zbierane ofiary do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej.

7. Za tydzień ofiary z tacy będą przeznaczone na budowę kościoła.

8. Tak jak statek zmierzający do celu, tak i my nie zbaczamy z kursu i wytrwale budujemy wspólne dzieło. Chciałbym z serca podziękować wszystkim, którzy angażują się w pomoc przy budowie Sanktuarium. Nie sposób podziękować wszystkim z osobna. Naszym wyzwaniem jest w tej chwili bieżąca faktura na kwotę 31.500 zł za beton i zbrojenie. Za tydzień 14 czerwca organizujemy Dzień Otwarty na budowie, tak aby każdy mógł zobaczyć co do tej pory zostało zrobione. Pamiętajcie, że to wszystko dzięki Wam. Na końcu przy wyjściu z kościoła można wziąć ulotki naszej Misji i rozdawać je znajomymi, tak abyśmy angażowali również innych. W końcu Sanktuarium i Centrum dla młodzieży będzie służyło ludziom z całej Polski. Za wszystko serdeczne bóg zapłać.

9. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego i tygodnika Idziemy.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.