2015_08_30 XXII Niedziela Zwykła

XXII Niedziela Zwykła dn.

30 sierpnia 2015 A.D.

1.Zapraszamy dzieci, młodzież i nauczycieli na Msza św. na rozpoczęcie Roku Szkolnego we wtorek, tj. 1 września, o godz. 18:00.

2.Błogosławieństwo i zawierzenie dzieci Szkoły Podstawowej św. Gabrielowi oraz poświęcenie tornistrów w następną niedzielę na Mszy św. o godz. 11:00. Natomiast błogosławieństwo i zawierzenie św. Gabrielowi młodzieży z gimnazjum, liceum i studentów za tydzień na Mszy św. o godz. 12:30.

3.Grupa młodzieżowa „Oratorium św. Gabriela” zaprasza na spotkania formacyjne młodzież licealną i studentów w czwartki o godz. 19.00 do Sali na plebanii.

4.Wspólnota Odnowy w Duchu Święty zaprasza na spotkania wszystkich chętnych w czwartki po Mszy św. wieczornej w kaplicy.

5.W pierwszy piątek miesiąca – zapraszamy do spowiedzi pierwszopiątkowej i komunii wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy.

6.W sobotę zapraszamy na Mszę św. o godz. 7:00 z Godzinkami o Niepokalanym Poczęciu N.M.P. oraz nabożeństwem pierwszosobotnim.

7.Już dziś zapraszamy 20 września o godz. 12:30 na Odpust Parafialny oraz Festyn Rodzinny od 15:00 do 21:00.

8.Zapraszamy na spotkanie informacyjne Skautów Europy. Zapraszamy chłopców i dziewczynki do grup młodszej (Wilczków) 9-12 lat oraz starszych (Harcerzy) 13-17 lat. Spotkanie zainteresowanych rodziców odbędzie się 6 IX o godz. 19:00 w kaplicy.

9.Rozpoczynamy nowy sezon zajęć Domku Młodych. W tej chwili finalizuje się plan zajęć na poszczególne dni tygodnia. Zapraszamy osoby chętne do prowadzenia zajęć z dziećmi lub młodzieżą. Kontaktu z o. Przemysławem.

10.Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 12 odprawionej w kościele św. Anny, (ok. 13:00) w kierunku Placu Zamkowego wyruszy manifestacja „Stop deprawacji w edukacji”. Organizatorami akcji są zaniepokojeni rządowymi planami demoralizacji dzieci rodzice. Akcji „Stop deprawacji w edukacji” patronują m. in. JE ks. kardynał Kazimierz Nycz oraz JE ks. arcybiskup Henryk Hoser.

11.Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego i tygodnika Idziemy oraz Szczęściarz.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.