2015_09_27 XXVI Niedziela Zwykła

XXVI Niedziela Zwykła

dn. 27 września 2015 A.D.

1.Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:30 odbędzie się spotkanie przygotowujące młodzież do bierzmowania.

2.W najbliższy wtorek rocznica poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Diecezji Warszawsko-Praskiej. W sobotę, tj. 3 października, przypada liturgiczne święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Św. Michał Archanioł jest patronem naszej diecezji.

3.W czwartek rozpoczyna się październik – miesiąc różańcowy. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszy św. o godz. 18:00.

4.W pierwszy piątek miesiąca – zapraszamy do spowiedzi pierwszopiątkowej i komunii wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy.

5.W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7:00 zapraszamy Kółka Różańcowe i czcicieli Matki Bożej na nabożeństwo różańcowe ku czci Niepokalanemu Sercu Maryi.

6.W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 będzie udzielane indywidualne błogosławieństwo wszystkim dzieciom.

7.Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę przed Mszą św. o godz. 18:00.

8.Zapraszamy na Nowennę do św. Gabriela od M.B. Bolesnej w każdy czwartek po Mszy św. o godz. 18:00.

9.W naszej kaplicy w dni powszednie jest wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji Pana Jezusa od godz. 17:00. W tym czasie można też skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania. Serdecznie zapraszamy.

10.Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy wsparli nas, pomagali i zaangażowali się przy organizowaniu Festynu Rodzinnego Gabriel – święty uśmiechu. Podczas Festynu udało się nam zebrać 16.500 zł.

11.Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego i tygodnika Idziemy.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.