2016_01_31 IV Niedziela Zwykła

IV Niedziela Zwykła

dn. 31. stycznia 2016 A.D.

1. We wtorek, tj. 2 lutego, przypada święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Na każdej Mszy św. o godz. 7:00; 10:00 i 18:00 będą błogosławione gromnice.

2. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę przed Mszą św. o godz. 18:00.

3. Zapraszamy na Nowennę do św. Gabriela od M.B. Bolesnej w każdy czwartek po Mszy św. o godz. 18:00.

4. Pomoc Kościołowi w Potrzebie jest Stowarzyszeniem Kościoła Katolickiego, które pomaga wspólnotom Kościoła misyjnego, ofiarom wojen, prześladowań i kataklizmów. Aby budować kolejne studnie, szkoły i szpitale prowadzimy w porozumieniu z księżmi biskupami w diecezjach całego kraju akcję zbierania zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Dziś zapraszamy Waszą wspólnotę parafialną do aktywnego udziału w tej zbiórce, która będzie miała miejsce do wtorku, tj. 9 lutego. Zużyty sprzęt składamy przy wejściu do zakrystii.

5. W ramach Misji Gabriela prowadzimy akcję zbierania podpisów pod petycją Niedziela dla rodziny skierowaną do Prezydenta RP. Zebraliśmy już ponad 25.000 podpisów. Prosimy o poparcie w intrenecie, na stronie www lub papierowo na listach w kruchcie.

6. Nasza Parafia należy do organizacji pożytku publicznego i posiada numer KRS 0000492304, który umożliwia przekazanie 1% podatku na Parafię.

7. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego i tygodnika Idziemy.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.