2016_02_14 I Niedziela Wielkiego Postu

I Niedziela Wielkiego Postu

dn. 14. lutego 2016 A.D.

1. Dzisiaj ofiary z tacy są przeznaczone na budowę kościoła.

2. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej. W czasie nowenny w piątek dla wszystkich o godz. 17:00. W soboty koronka do Matki Bożej Bolesnej po Mszy św. o 7:00.W niedziele Gorzkie Żale po Mszy św. o godz. 12:30.

3. Zapraszamy wszystkie wspólnoty i grupy parafialne we wtorek na Mszę św. o godz. 18:00 i po niej na spotkanie z Generałem Pasjonistów o. Joachimem Rego CP.

4. Zapraszamy na nowenną ku czci św. Gabriela od M.B.B., która będzie trwać od 18 do 26 lutego. Na codziennych Mszy św. będziemy gościć kaznodziejów z różnych zgromadzeń zakonnych oraz relikwie młodych świętych. W samą uroczystość 27 lutego br. gościć będziemy bp. Rafała Markowskiego. Już teraz serdecznie wszystkich na te uroczystości zapraszamy.

5. Rekolekcje dla młodzieży gimnazjalnej od 17 do 19 II br. pt.: „Miłość to droga’ poprowadzi o. Mariusz Wójtowicz OCD z Krakowa.

6. Rekolekcje parafialne od 21 do 23 II br. pt.: „Paradoksy miłosierdzia” poprowadzi o. Wiesław Dawidowicz OSA z Łomianek.

7. Rekolekcje dla dzieci od 24 do 26 II br. pt.: „Miłosierni jak Ojciec” poprowadzi ks. Karol Tomczak MS z Rzeszowa.

8. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 12:30 odbędzie się spotkanie dla młodzieży klas trzecich gimnazjum i starszych przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania.

9. Za tydzień o godz. 16:00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii. Natomiast po Mszy św. spotkanie z rodzicami.

10. W naszej kaplicy w dni powszednie jest wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji od godz. 17:00. W tym czasie można też skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania.

11. Zapraszamy na KATECHEZY neokatechumenalne dla dorosłych i młodzieży w poniedziałki i czwartki o godz. 20:00 w par. Matki Bożej Różańcowej przy ul. Wysockiego 8.

12. Na stronie www.MisjaGabriela.pl w zakładce „Składam Dar” jest już możliwość skorzystania z darmowego programu w Internecie do rozliczania PIT-u. Za jego pośrednictwem można przekazać 1% swojego podatku na budowę dachu naszego Sanktuarium. Dziękujemy za każdy dobry gest wsparcia.

13. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego i tygodnika Idziemy.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.