2016_02_21 II Niedziela Wielkiego Postu

II Niedziela Wielkiego Postu

dn. 21. lutego 2016 A.D.

1. W minioną niedzielę na budowę kościoła zebraliśmy 12.600 zł.

2. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej. W czasie nowenny w piątek dla wszystkich o godz. 17:00. W soboty koronka do Matki Bożej Bolesnej po Mszy św. o 7:00.W niedziele Gorzkie Żale po Mszy św. o godz. 12:30.

3. Zapraszamy na nowenną ku czci św. Gabriela od M.B.B., która trwa od 18 do 26 lutego. Na codziennych Mszy św. będziemy gościć kaznodziejów z różnych zgromadzeń zakonnych oraz relikwie młodych świętych. W samą uroczystość 27 lutego br. gościć będziemy ks. bp. Rafała Markowskiego. Już teraz serdecznie wszystkich na te uroczystości zapraszamy.

4. Rekolekcje parafialne od 21 do 23 II br. pt.: „Paradoksy miłosierdzia” poprowadzi o. Wiesław Dawidowski OSA z Łomianek. W poniedziałek i wtorek Msze św. z naukami rekolekcyjnymi o godz. 10:00, 18:00 i 20:00.

5. Rekolekcje dla dzieci od 24 do 26 II br. pt.: „Miłosierni jak Ojciec” poprowadzi ks. Karol Tomczak MS z Rzeszowa.

6. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:30 odbędzie się spotkanie dla młodzieży klas trzecich gimnazjum i starszych przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania.

7. Dziś o godz. 16:00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii. Natomiast po Mszy św. spotkanie z rodzicami.

8. Zapraszamy na KATECHEZY neokatechumenalne dla dorosłych i młodzieży w poniedziałki i czwartki o godz. 20:00 w par. Matki Bożej Różańcowej przy ul. Wysockiego 8.

9. Na stronie www.MisjaGabriela.pl w zakładce „Składam Dar” jest już możliwość skorzystania z darmowego programu w Internecie do rozliczania PIT-u. Za jego pośrednictwem można przekazać 1% swojego podatku na budowę dachu naszego Sanktuarium. Dziękujemy za każdy dobry gest wsparcia.

10. Już od marca w DOMKU MŁODYCH, który działa przy naszej parafii, odbywać się będą bezpłatne warsztaty edukacyjno – wychowawcze. Jest to projekt realizowany w ramach budżetu partycypacyjnego Miasta Stołecznego Warszawy pt. „Szczęśliwa Rodzina”. Na zajęcia zapraszamy dzieci z klas 0 – 3 oraz rodziców, którzy chcieliby zgłębić swoją wiedzę na temat wychowania. Dzieci będą mogły uczestniczyć w 10 półtoragodzinnych spotkaniach. Do wyboru są cztery rodzaje zajęć: Budowanie poczucia własnej wartości; Kształtowanie umiejętności społecznych i emocjonalnych; Warsztaty artystyczne; Warsztaty taneczno – teatralne. Dla rodziców przygotowaliśmy 10 trzygodzinnych spotkań poświęconych wychowaniu i edukacji dzieci oraz rozwiązywaniu problemów z tym związanych. Ponadto 10 osób, będzie mogło uczestniczyć w indywidualnych spotkaniach z psychologiem. Zapisywać można się drogą mailową, telefonicznie lub osobiście u Ojców pasjonistów.

11. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego i tygodnika Idziemy.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.