2016_03_27 I Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

I Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

dn. 27. marca 2016 A.D.

1. Dziś przeżywamy UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO. Zwycięstwa Jezusa Chrystusa nad grzechem, śmiercią i szatanem. Jutro świętujemy drugi dzień Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. jak w niedzielę.

2. W Wielki Piątek rozpoczyna się Nowenna do Miłosierdzia Bożego, która będzie trwać do soboty przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Nabożeństwo nowenny będzie odbywać w następujący sposób: w piątek po Liturgii Męki Pańskiej, w sobotę o godz. 19:45, w niedzielę i poniedziałek Wielkanocny po Mszy św. o godz. 12:30; od wtorku do soboty po Mszy św. wieczornej.

3. Z racji oktawy Wielkanocnej, w najbliższy piątek można spożywać pokarmy mięsne.

4. W następną niedzielę będziemy przeżywać NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Wobec tego w tym dniu zapraszamy na NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO i adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15:00 do 16:00.

5. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego i tygodnika Idziemy.

6. W imieniu wspólnoty Ojców Pasjonistów, chciałbym życzyć wszystkim parafianom i przybyłym gościom z okazji ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY, by Zmartwychwstały Chrystus był FUNDAMENTEM naszego życia i wszelkiego działania. W Nim jest nasz pokój, radość i miłość.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.