2016_10_09 XXVIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia XXVIII Niedziela Zwykła

(9 października 2016 r.)

1. Zgodnie z zapowiedzią dzisiejsze ofiary z tacy są przeznaczone na budowę kościoła.

2. Obchodzimy dziś XVI Dzień Papieski, przed kościołem będą zbierane ofiary na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.

3. Zbiórka ministrancka w najbliższą sobotę 15 października. O godzinie 11.00 spotykają się ministranci młodsi i kandydaci na ministrantów. Ministranci starsi i lektorzy mają spotkanie o 19.00.

4. Również w sobotę organizujemy wyjazd na Jasną Górę na „Narodową Pokutę” wydarzenie niejako podsumowujące rok miłosierdzia. Koszt wyjazdu 50 zł., zapisy w zakrystii.

5. W przyszłą niedzielę (16 października) spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania po Mszy o 12.30. Zapraszamy młodzież z klas III gimnazjum i starszą, która chce rozpocząć przygotowanie do bierzmowania i młodzież już uczestniczącą w spotkaniach.

6. Również wniedzielę za tydzień spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców po Mszy św. o godzinie 16.00.

7. Grupa formacyjna Oratorium św. Gabriela zaprasza na spotkania w czwartki: młodzież gimnazjalną i licealną o godzinie 19.00, a studentów o godzinie 20.00 do sali na plebanii.

8. Rozpoczęła się druga edycja projektu „Szczęśliwa Rodzina”, w ramach którego odbywają się warsztaty dla rodziców: „Akademia rodzica” oraz zajęcia dla dzieci pomagające rozwijać umiejętności społeczne i budować poczucie własnej wartości. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii. Liczba miejsc jest ograniczona.

9. Wspólnota Rodzin działająca w naszej parafii zaprasza małżeństwa na dzień skupienia, który odbędzie się w sobotę 22 października w godzinach 10.00 – 15.00.

10. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.