2016_10_16 XXIX Niedziela Zwykła

Ogłoszenia XXIX Niedziela Zwykła

(16 października 2016 r.)

1. We wtorek przypada święto św. Łukasza ewangelisty, natomiast w środę będziemy obchodzili uroczystość św. Pawła od Krzyża – założyciela pasjonistów, tego dnia w naszej kaplicy można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. Dziś po Mszy o 12.30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Zapraszamy młodzież z klas III gimnazjum i starszą, która chce rozpocząć przygotowanie do bierzmowania oraz młodzież już uczestniczącą w spotkaniach.

3. Po Mszy św. o godzinie 16.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.

4. Przyjmujemy już wypominki na przyszły rok – będą czytane od I Niedzieli Adwentu. Kartki z imionami zmarłych można składać w zakrystii. Prosimy o wyraźne zapisywanie nazwisk bliskich polecanych w tej modlitwie.

5. Wspólnota Rodzin działająca w naszej parafii zaprasza małżeństwa na dzień skupienia, który odbędzie się w sobotę 22 października w godzinach 10.00 – 15.00.

6. W czwartek za dwa tygodnie (27. października) zapraszamy młodzież, która uczestniczyła w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie, oraz pomagała nam w ramach wolontariatu w parafii na spotkanie integracyjne do salki w klasztorze.

7. Dziś przypada tzw. niedziela „dominicantes”, w którą odbywa się liczenie wiernych dla Instytutu Statystyki Kościelnej, po Mszy przed kaplicą ministranci będą liczyć uczestników nabożeństwa.

8. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.