III NIEDZIELA ADWENTU

OGŁOSZENIA

III NIEDZIELA ADWENTU

14 grudnia 2014 r.

1.Dziś po Mszy św. o 12.30 odbędzie się spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania z grupy o. Grzegorza. Grupa o. Jerzego spotyka się za tydzień.

2.O godzinie 16.00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i spotkanie z rodzicami

3.Po Mszy św. o godz. 16.00 w Domku młodych, spotkanie dla zainteresowanych udziałem w grupie rekonstrukcyjnej kultury anglosaskiej wczesnego średniowiecza.

4.W ramach zajęć Domku Młodych zapraszamy dzieci w wieku od 6-10 lat na zajęcia, które maja przygotować małą orkiestrę instrumentów perkusyjnych na święto Trzech Króli. Następne spotkanie w czwartek, 18 grudnia o 18.40 w Domku młodych.Następne spotkania: sobota 20.12 godz. 11.00; sobota 03.01.2015 r. godz. 11.00.
Prosimy by dzieci przyniosły latarki.

5.W przyszłą sobotę, 20 grudnia odbędzie się dzień skupienia dla służby liturgicznej zapraszamy: ministrantów, lektorów, bielanki, scholanki i chórzystów. 

o   15.00 – Konferencja

o   15.30 – Adoracja i możliwość spowiedzi

o   16.00 – Msza św.

6.Zapraszamy wszystkie dzieci, do zrobienia ozdób na choinki w naszej kaplicy. Planujemy, aby w tym roku świąteczne drzewka, które będą stały przy żłóbku i ołtarzu udekorowane były kolorowymi ozdobami, dlatego potrzebujemy: papierowych pawich oczek, koszyczków, owoców, aniołków, itp. Wszystkie prace prosimy przynosić do zakrystii.

7.Można już nabyć pobłogosławiony opłatek na stół wigilijny, ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na budowę kościoła. W zakrystii są również do nabycie świece Caritas w cenie 5 zł.

8.23 grudnia, odwiedzimy chorych, którzy przed świętami chcieliby skorzystać z sakramentów spowiedzi i komunii. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii.

9.W czasie Adwentu zapraszamy na Roraty od poniedziałku do soboty o godz. 6.45.

10.Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: Gościa niedzielnego i tygodnika Idziemy.

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.